Prawo jazdy - KAT. D (autobus)

Szkolenie może rozpocząć osoba, która posiada minimum prawo jazdy kat. B oraz minimalny wiek, czyli ukończone 22 lata i 9 miesięcy

Kurs podstawowy na prawo jazdy: 20 godzin teorii, oraz 60 godzin jazdy.
W przypadku posiadania prawa jazdy kat. C liczba godzin zajęć praktycznych wynosi 40 h.

Część praktyczna odbywa się na pojazdach:

NOWY Autosan A1010T LIDER 3 - jak w Word Warszawa (Nowy - nie przerobiony ze starego grata, aby wyglądał jak nowy!),oprócz tego dysponujemy Autobusami Volvo,

Przygotujemy Cię profesjonalnie do pracy w zawodzie kierowcy autobusuSzanowni Państwo proponujemy możliwość zrobienia kursu na Prawo
Jazdy kategorii D za rozsądna cenę i bardzo wysoką zdawolnością.Warszawa jest trudnym miejscem do nauki i jazdy, ale nasza Szkoła Jazdy gwarantuje bardzo wysoką zdawalność na wszystkich kursach prawo jazdy w tym równiez na autobusach. Zachęcamy. Zapisując się na kurs prawa jazdy słuchacz w dniu zapisu otrzymuje PEŁEN PAKIET KURSANTA - bezpłatnie w środku znajduje się Super podręcznik kierowcy zawodowego (a nie kodeks) Płyta z pytaniami egzaminacyjnymi, testy pisemne, i szereg innych rzeczy do naukia także materiały reklamowe długopisy i inne - materiały dydaktyczne są TWOJĄ własnością!.

Badania lekarskie mogą być przeprowadzone w C.S.K., lecz po doniesieniu zaświadczenia laryngologicznego i okulistycznego.

UWAGA! Nowość możliwość jazd na autobusach marki: Autosan A 1010T (Retarder ABS, ASR, ESP, Klimatyzacja, NOWY 2011r)  Mercedes-Benz Travego (auto z Tempomatem, ESP, ABS,ASR, EBS, klimatyzacją, retarderem i hamulcem silnikowym) Setra - długość aut od 10 do 12m.

U NAS nauczysz się jeździć !

Każdy z naszych pojazdów: Autosan A1010T Lider 3 to pojazdy egzaminacyjne w różnych WORD'ach w Polsce.

Kursy rozpoczynają się kilka razy w miesiącu – możliwość dołączenie do aktualnie trwających kursów (NIC się nie traci, gdyż wykłady przeprowadzane są w cyklu koła…

Ta kategoria prawa jazdy obejmuje minimum 20 h teorii, mogą państwo bezpłatnie uczęszczać na
cały cykl 32 godzin wykładów nie odpłatnie.

Na zajęcia teoretyczne Nasi kursanci mogą uczęszczać w dowolnie wybranej sali wykładowej C.S.K. ALFA na terenie Warszawy i okolic. Minimum 2 dni zajęć (spotkań) teoretycznych. Jazdy umawiane są indywidualnie z instruktorami w godzinach ich pracy tj. 6-22 w ciągu całego tygodnia.

Naszą kadrę szkoleniową stanowi 26-ciu wysoko wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem i profesjonalnym systemem szkolenia, stawiających sobie za cel – dobre, tanie i rzetelnie wyszkolenie kursantów.

- staramy się tak prowadzić wykłady, aby stanowiły dla Państwa najbardziej komunikatywną formę przekazu, co w znacznym stopniu ułatwi zrozumienie i zapamiętanie przekazywanych treści. Wykłady prowadzą TYLKO specjaliści.

-koszt kursu możesz rozłożyć na dowolną liczbę rat płaconych w trakcie trwania
kursu (oprocentowanie jest 0% w okresie 3 miesięcy),

- NOWOŚĆ! możliwość opłaty kursu w systemie ratalnym rozłożonym nawet do 24 miesięcy- system ratalny AIG i Żagiel,

- organizujemy kursy dla szkół i zakładów pracy i ze skierowań - Urząd Pracy (Mamy również Oferty specjalne),

- dla Osób zgłaszających kilka osób na kurs specjalne oferty!

- zapraszamy na jazdy doszkalające w cenie 120 zł za godzinę (płatne u instruktora lub w biurze po wyjeżdżeniu),

- w trakcie trwanie kursu i jazd doszkalających jeździmy na terenie całej Warszawy i okolic, a także po trasach egzaminacyjnych!

 

zapisy na kurs

CENNIK

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasz kurs zapewni Ci pracę i dobre wyszkolenie!

Kursy weekendowe tylko w 1 weekend - Organizujemy kursy ekspresowe - solidne i szybkie, zajęcia
teoretyczne organizowane jako kursy weekendowe - sobotnio-niedzielne (w dwa dni
weekendu przekazywane jest po 10 godziny wykładowych materiału dydaktycznego)

Aby zapisać się na kurs prawa jazdy wystarczy, że zadzwonisz do nas i dowiesz się kiedy jest rozpoczęcie kursu, lub zapiszesz się teraz przez stronę internetową, anastępnie kilka razy przyjdziesz na zajęcia teoretyczne, …a na jazdy już instruktor podjedzie do Ciebie. Dla tych osób, które nie mają możliwości w momencie zapisu opłacenia pełnej kwoty za kurs proponujemy system ratalny. Dokonać pierwszej wpłaty w wysokości ok. 700zł, można to uczynić na
pierwszym wykładzie – resztę w trakcie trwania kursu - Raty 0 %. Możesz także poprosić o profesjonalny system ratalny rozłożony nawet na 24 miesięce.


Dziękujemy
za zapoznanie się z Naszą ofertą i zapraszamy na kurs