Ośrodek szkolenia kierowców

Miło nam poinformować, że jesteśmy jedną z nielicznych firm zajmującą się szkoleniem kierowców, Nauką Jazdy w województwie Mazowieckim, która jako jedna z pierwszych Ośrodków Szkolenia wdrożyła Znak Jakości ISO 9001:2000 i była pod Patronatem OSK w ITS (Instytut Transportu Samochodowego) w Warszawie, a także posiada - akredytację Ministerstwa Edukacji.

Szkoła Nauki Jazdy Alfa uzyskała statut - SUPER OSK ALFA - potwierdzone uzyskaniem Poświadczenia, dlatego u Nas uzyskasz możliwość zrealizowania Legalnych szkoleń on-line a także możesz uzyskać szkolenia na Instruktora Nauki Jazdy i odbyć Warsztaty dla instruktorów Nauki Jazdy.

Jako pierwsi w Polsce ruszyliśmy z programem europejskim - organizując zajęcia w Projekcie Module CLOSE TO organizowanym przez Instytut Transportu Samochodowego - jako zajęcia z Peer Mentorem, bogate doświadczenie ze szkoleń, pomogło nam opracować lepsze systemy szkolenia.  

UWAGA! przyjmujemy już zapisy na Warsztaty dla Instruktorów nauki jazdy oraz kursu Kompetencji zawodowych

 

Kilka słów o historii i misji Firmy CSK ALFA:

Ośrodek Szkolenia ALFA ma bardzo długą tradycję w szkoleniu kandydatów na kierowców, a także w doszkalaniu osób przed egzaminem. Właścicielem firmy jest Mariusz Papuga, dydaktyk, egzaminator oraz instruktor nauki i techniki jazdy- pasjonat motoryzacji i wieloletni szkoleniowiec teoretyczno-praktyczny.

Misją firmy stało się wykształcanie odpowiednich postaw i umiejętności oraz nawyków u osób u nas uczących się, które są niezbędne do bezpiecznego poruszania się na trudnych i zatłoczonych ulicach Warszawy. Pomocą metodyczną zostały objęte też osoby, które posiadają już Prawo Jazdy, lecz nie czują się na siłach by jeździć samodzielnie po ulicach dużych aglomeracji miejskich takich właśnie jak Warszawa, czy inne duże miasta. Nasza Nauka Jazdy odbywa się w głównie w Warszawie a szkolenie jest profesjonalne i prowadzone na nowych pojazdach, gdzie można poznać działanie systemów pojazdu jak ABS, ASR,ESP, EBS, BAS, ICC czy inne.

Ośrodek powstał w 1997 roku i z początku nosił nazwę Ośrodek Szkolenia Kierowców LIWONA. Powstanie OSK LIWONA był ściśle związane z bardzo dynamicznym rozwojem na rynku byłego województwa Warszawskiego, gdzie Firma utworzyła 16 punktów Szkoleniowych, w których odbywały się szkolenia na prawo jazdy na samochód i motocykl. W związku z założeniem wydawnictwa "LIWONA" i coraz szerszą działalnością w 2003 roku firma zmieniła na ALFA CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW, nastawiając się jednocześnie na ograniczenie punktów zapisu, a polepszenie jakości oferowanych szkoleń kierowców w Warszawie. Został stworzony jednocześnie nowy znak graficzny "ALFA" ® (znak towarowy ALFA jest znakiem słownym i graficznym zastrzeżonym) wraz ze stroną internetową.

Firma ALFA przeniosła adres głównej siedziby z ul. Traktorzystów 18 na ul. Rakuszanki 5, stawiając na JAKOŚĆ I PROFESJONALNE szkolenie. Od lat nasza Firma - Centrum Szkolenia Kierowców znajduje się w ścisłej czołówce Najlepszych Ośrodków Szkolenia i Doszkalania Kierowców. W 1999 roku w rankingu opublikowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego WORD nasza Firma zajęła 17 miejsce z pośród 300 Ośrodków z Warszawy i okolic. W następnych latach uzyskaliśmy 4 miejsce pod względem zdawalności z ponad 350 Ośrodków z Warszawy i okolic, kilka lat później zajęliśmy  2 miejsce w rankingu zdawalności i jakości szkolenia. 

Od 2009r. zaczęliśmy wspierać szkolenie dla osób niepełnosprawnych z różnymi dysfunkcjami. Zakupienie nowego pojazdu udowodniło, że można zaoferować szkolenie na wysokim poziomie także dla tej grupy osób. W trakcie szkoleń zaczęliśmy współpracę z PUP i OPS, Spinka oraz PEFRON na szkolenia refundowane. W 2011r. zakupione zostały nowe pojazdy szkoleniowe w tym Autobus Lider 3, nowoczesnym pojazdem z systemami bezpieczeństwa jak ABS, ASR, ESP, EBS, SCR i retarderem, co spowodowało całkowitą rewolucję w szkoleniach zawodowych kierowców.  Pojazdy i Sale wykładowe sukcesywnie, aż do 2023r. były modernizowane i zmieniane w nowoczesną infrastrukturę, aby szkolenie było co raz bardziej bezpieczne i nowoczesne. Po uzyskaniu przez OSK ALFA Certyfikatów jakości szkoleń i Akredytacji Kuratorium Oświaty, od 2013r. CSK ALFA uzyskała poświadczenia spełnienia dodatkowych wymagań i jako SUPER OSK może szkolić z wykorzystaniem Internetu i technik komputerowych na odległość oraz organizować karty rowerowe i szkolenia Instruktorów.

Chcesz nauczyć się jeździć? Nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Nam zależy na Twoim dobrym wyszkoleniu, Prawko w Warszawie kosztuje określone w cenniku pieniądze, dlatego dobrze je zainwestuj, przeznacz, powierz swoją naukę w dobre, profesjonalne ręce, gdyż wiedzy nikt - Nigdy Ci nie zabierze!

 

Nasze punkty szkoleniowe:

1) Szkolenia i Nauka jazdy w Warszawie Ursus: Warszawa Ursus/Gołąbki ul. Rakuszanki 5 

Jest to główna siedziba wraz z biurem.

Jak dojechać?

Dojazd autobusami 517, 401, 716 należy wysiąść na przystanku "Śmigielska". (ul. Rakuszanki jest równoległa do Warszawskiej). Przejdż za biedronkę i skręć w prawo – za 200m masz firmę po prawej stronie. Autobusami 177 i 194 należy wysiąść na ul. Orłów Piastowskich i skręcić w Rakuszanki.

 

Dojazd SKM lub Pociągiem PKP – wysiądź na stacji PKP Ursus lub PKP NIedżwiadek (kierunek Pruszków - Grodzisk Maz. – Żyrardów – Skierniewice)  - od stacji zaledwie 6-8 minut pieszo lub 2 przystanki autobusem. Od stacji PKP Gołąbki lub PKP Ursus Pn. około 8-10 min marszu pieszo lub 2-3 przystanki autobusem.

 

2) Szkolenia i Nauka jazdy w Pruszkowie ul. Kościelna 11

 

Dojazd PKP (ok 1 km od stacji PKP bezpośrednio przy ulicy. Na wprost Kościoła, przy sklepie z Flagami, serdecznie zapraszamy

 

 

 

3) Szkolenie - Nauka jazdy w Piasecznie ul. Warszawska 1

 

(W drugim  budynku Urzędu Miasta i Gminy na ul. Warszawskiej 1) Centrum Miasta

Punkt znajduje się 100m od Fontann Piaseczyńskich w stronę  – ul.Chyliczkowskiej.

 

Staramy się zapewnić Państwu jakość i profesjonalizm w korzystnych cenach oraz krótkie terminy szkolenia, w tym również kursy weekendowe.

Nauka Jazdy i szkolenia najlepsze dla Ciebie. Wybierz OSK ALFA i bądź Nr 1 z nami w Warszawie, Pruszkowie czy Piasecznie.

CSK ALFA 2023