Prawo jazdy - kategoria B Alfa Warszawa

KAT B (szkolenie na samochód osobowy ...)
 
Warunkiem uczestniczenia w kursie prawa jazdy kat. B jest:
- ukończenie wymaganego minimalnego wieku: 17 lat i 9 miesięcy (wówczas zgoda opiekuna lub rodziców - dla osób niepełnoletnich)
- uzyskanie profilu PKK z Urzędu miasta (wg stałego meldunku (wydawane na podstawie dostarczanego badania lekarskiego i zdjęcia));
Prowadzimy kursy i jazdy doszkalające - Hyundai i20 jak na egzaminie Państwowym w WORD Warszawa.
 
 
Zapraszamy na szkolenia do wszystkich sal wykładowych w Warszawie jak również w Pruszkowie i Piasecznie

 

Prawo jazdy kat B cena Warszawa

 
Zapisując się u Nas na kurs prawa jazdy słuchacz w dniu zapisu otrzymuje bezpłatnie podręcznik (a nie kodeks) do nauki jazdy, testy egzaminacyjne, płyty CD (pełny pakiet maxi kursanta) – materiały dydaktyczne są TWOJĄ własnością (my ich nie zabieramy, jak niektóre Ośrodki szkolenia)!
 
Dodatkowo teraz dostajesz od Nas możliwość zrobienia badań lekarskich na miejscu- oraz GRATIS egzaminy wewnętrzne.
Już teraz donieś do Nas Profil PKK (profil kierowcy) i rozpocznij szkolenie.
W CSK ALFA stosujemy zasadę - brak ukrytych kosztów!
 
Do szkolenia używamy Nowych pojazdów Hyundai i20 na których doszkalamy i prowadzimy kurs nauka jazdy w Warszawie (Pojazdy są identyczne jak na egzaminie Państwowym w WORD Warszawa).
 
Szanowny kliencie sprawdź na jakim samochodzie będziesz się uczył jeździć ... większość szkół nauki jazdy zakupiła najtańsze modele Hundai i20 lub pojazdy 3 drzwiowe lub wyposarzone w instalacje GAZ , które zmieniają charakterystykę pojazdu i mogą spowodować dodatkowy stres na egzaminie.
Samochody wyposażone w silniki diesla lub  instalację LPG są tańsze w eksploatacji, ale czy na Tobie trzeba oszczędzać? Pojazdy te posiadają inne momenty obrotowe potrzebne do ruszania w pojeździe, stąd później dużo wyników negatywnych na egzaminach Państwowych.
Różnice są znaczące (dla osób nieobeznanych )

Kursy rozpoczynają się kilka razy w miesiącu – możliwość dołączenie do aktualnie trwających kursów (NIC się nie traci, gdyż wykłady przeprowadzane są w cyklu koła…podam Państwu przykład: dołączacie Państwo do grupy na 5 zajęciach – uczęszczacie z daną grupą na kurs - do „przysłowiowego” końca zajęć i od razu z nową grupą przychodzicie na pierwsze (wasze kolejne) 4 zajęcia na których nie byliście, w ten sposób będziecie mieli zaliczone całe wykłady.)


Na zajęcia teoretyczne Nasi kursanci mogą uczęszczać w dowolnie wybranej sali wykładowej C.S.K. ALFA na terenie Warszawy i okolic. Zajęcia trwają 2 lub 8 spotkań. UWAGA!
U NAS na zajęcia praktyczne NIE TRZEBA
dojeżdżać - na życzenie klienta instruktorzy dojeżdżają w dogodnie ustalone miejsce.
 
UWAGA! dowiedz się czy firma, gdzie się zamierzasz zapisać oferuje możliwość e'learningu w domu ;).
 
My jako SUPER OSK dajemy Ci taką możliwość bez przychodzenia na zajęcia!
Jazdy umawiane są indywidualnie z instruktorami w godzinach ich pracy tj. 6-23 w ciągu całego tygodnia Nauka jazdy odbywa się w Warszawie i okolicach
Warszawy.

Naszą kadrę szkoleniową stanowi 24-ech wysoko wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem i profesjonalnym systemem szkolenia, stawiających sobie za cel – dobre, tanie i rzetelnie wyszkolenie kursantów.
Nasi instruktorzy przechodzą selekcję - pracować moga tylko najlepsi!
Nasza Firma zdobyła mnóstwo wyróżnień i certyfikatów w tym Znak Jakości ISO 9001:2008; Akredytację Kuratorium Oświaty; Certfikat SPS; Patronat ITS i inne
 
Nauka jazdy Piaseczno prawo jazdy Warszawa i Pruszków to miejsca gdzie stosujemy najlepszą jakość szkoleń:
- staramy się tak prowadzić wykłady, aby stanowiły dla Państwa najbardziej komunikatywną formę przekazu, co w znacznym stopniu ułatwi zrozumienie i zapamiętanie przekazywanych treści.

- jazdy praktyczne rozpoczynamy po teorii, - nasi Instruktorzy uczą w różnych godzinach i realizują jazdy nawet między godzinami 06:00 do 23:00.

- na miejscu jest możliwość zrobienia badań lekarskich (nie tracisz czasu na wizytę w przychodni), oczywiście są one dobrowolne i można je wykonać we własnym zakresie.

- w każdej chwili można zmienić instruktora - wystarczy telefon do naszego biura lub kierownika Ośrodka.

- koszt kursu możesz rozłożyć na dowolną liczbę rat płaconych w trakcie trwania kursu (oprocentowanie jest 0% w okresie 3 miesięcy),

- organizujemy kursy dla szkół i zakładów pracy i ze skierowań (w tym również z urzędu pracy (Oferty specjalne),

 

dla Osób zgłaszających kilka osób na kurs specjalne oferty i rabaty

 

 
- w trakcie trwanie kursu i jazd doszkalających jeździmy na terenie całej Warszawy i okolic, a także po trasach egzaminacyjnych!
 

zapisy na kurs

CENNIK


W szkoleniu na prawo jazdy w Warszawie czy Piasecznie czy Pruszkowie zawsze oferujemy badania na miejscu - cena ustawowa oraz - 30 godz. teorii + 30 godz jazd (dodakowo dajemy kursantom książkę na prawo jazdy kategorii B, testy egzaminacyjne kat. B, testy na płycie CD oraz inne podręczniki i materiały szkoleniowe całkowicie gratis - nie musi ich kursant zwracać jak w niektórych Ośrodkach Szkolenia Kierowców) W cenie jest również wliczony egzamin wewnętrzny.

 

 Prowadzimy jazdy na Hyundai i20 po lifcie jak w WORD Warszawa 

Kurs Europejski EXTRA -30 godz. teorii + 40 godz jazd (Pakiet Maxi kursanta (ksiązka, testy CD długopisy, kalendarze itp. ) - PRZELICZ Warto jeśli nie jeździłeś dotychczas jeszcze samochodem.
 
 

Organizujemy również kursy weekendowe tylko w 2-3 dni szkoleniowe. Serdecznie na nie zapraszamy!

Organizujemy
kursy ekspresowe - solidne i szybkie, zajęcia teoretyczne organizowane jako kursy weekendowe - sobotnio-niedzielne (w dwa dni weekendu przekazywane jest 90% wiedzy w poniedziałek po weekendzie dodatkowo pierwsza pomoc - i już!

Prawo jazdy na raty w Szkole jazdy Alfa Warszawa:

Aby zapisać się na kurs prawa jazdy wystarczy, że zadzwonisz do nas i dowiesz się kiedy jest rozpoczęcie kursu, lub zapiszesz się teraz przez stronę internetową, a następnie kilka razy przyjdziesz na zajęcia teoretyczne, …a na jazdy już instruktor podjedzie do Ciebie. Dla tych osób, które nie mają możliwości w momencie zapisu opłacenia pełnej kwoty za kurs proponujemy system ratalny. Dokonać pierwszej wpłaty w wysokości ok. 700zł, można to uczynić na pierwszym wykładzie – resztę w trakcie trwania kursu - Raty 0 %.

U Nas zdobycie prawo jazdy w Warszawie, Pruszkowie czy Piasecznie nie jest problemem.

Dziękujemy za zapoznanie się z Naszą ofertą i zapraszamy na kurs
Słowa kluczowe do strony to m.in: Nauka jazdy Ursus, Nauka jazdy Warszawa, Nauka jazdy Pruszków, Nauka jazdy Piaseczno, Szkolenia Gołąbki, Prawo jazdy kategorii B Warszawa Pruszków Piaseczno
mgr inż. Mariusz Papuga - instruktor nauki jazdy kat ABCDE jak również instruktor Techniki jazdy i egzaminator
 
Nauka jazdy samochodem, Prawo jazdy samochodem, Prawko, Nauka jazdy samochodem Hyundai i20 jak na egzaminie